Menu
 امروز سه شنبه یکم آبان ماه از سوی معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشک...

جلسه توجیهی ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشکده علوم پزشکی بهبهان برگزار گردید

امروز سه شنبه یکم آبان ماه از سوی معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی بهبهان در آمفی تئاتر دانشکده پیراپزشکی جلسه تو...
1397/08/13 | SuperUser Account | | اخبار دانشجویی،اخبار فرهنگی | 1086 | 0 نظر | print | |

امروز سه شنبه یکم آبان ماه از سوی معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی بهبهان در آمفی تئاتر دانشکده پیراپزشکی جلسه توجیهی ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشکده برگزار شد .  ابتدا دکتر علی ویسی معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی بهبهان ضمن خیر مقدم به تمامی دانشجویان پذیرفته شده دانشکده و آرزوی شروعی موفق برای آنها در سال تحصیلی جدید و ورود به یک پله بالاتر در زندگی ، در خصوص فعالیت های حوزه معاونت به دانشجویان توضیحاتی را ارائه دادند .  ایشان برای دانشجویان عزیز قوانین و مقررات و آیین نامه های دانشکده را تشریح و از آنها تقاضا کرد ضمن مطالعه ی این آیین نامه ها ، آن ها را جدی گرفته و به آن عمل کنند .

 

در ادامه مهندس وحید زارع زاده مدیریت آموزش و تحقیقات دانشکده در مورد ساختار آموزشی دانشکده ، اداره آموزش ، چارت تشکیلاتی ، کمیته تحقیقات ، قوانین آموزشی دانشکده و ... برای حاضرین توضیحاتی را ارائه دادند . ایشان در صحبت های خود به آیین نامه های آموزشی دانشکده و همچین وظایف اداره ی آموزش دانشکده اشاره کردند . 

در ادامه برنامه مهندس غلامرضا شهبازی مقدم مدیریت فرهنگی دانشجویی دانشکده به ایراد سخنرانی در جلسه پرداختند . ایشان با بیان اینکه مدیریت فرهنگی دانشجویی دانشکده همواره حامی دانشجویان در تمامی برنامه ها و پیشبرد اهداف آنها بوده است اذعان داشت واحد امور فرهنگی دانشکده از جمله واحد های فعال دانشکده است که دانشجویان می توانند در تمامی زمینه ها با آن همکاری کنند . مهندس شهبازی مقدم در ادامه به معرفی کانون های فرهنگی دانشکده پرداختند و از دانشجویان خواستند تا با همکاری هر چه بیشتر با این کانون ها زمینه ارتقا و پیشرفت خود و دانشکده را فراهم کنند . در ادامه ایشان صحبت هایی را در مورد خوابگاه ها ، سرپرست خوابگاه ها ، وسایل نقلیه دانشگاه ، ساختار و حوزه فرهنگی دانشجویی و همچنین اداره مشاوره دانشکده ارائه دادند .

پس از آن نوبت به نجمه شجاعی مسئول آموزش دانشکده علوم پزشکی بهبهان رسید . ایشان بیشتر صحبت های خود را به ارائه اطلاعات آموزشی به حاضرین اختصاص دادند . شجاعی در مورد نحوه انتخاب واحد دانشجویان ، قوانین انتخاب واحد ، سقف واحد انتخابی در هر ترم و .. توضیحاتی را ارائه دادند . امروز و در میان سخنرانی مسئولین دانشکده کلیپ هایی برای معرفی بهبهان به دانشجویان و همچین بیاناتی از رهبر معظم‌ انقلاب در مورد جایگاه مهم دانشجو در جامعه و تاثیر آنها بر اینده ی کشور پخش شد .  در پایان جلسه ی دو ساعته ی امروز پکیج های تهیه شده از سوی امور فرهنگی دانشکده بین دانشجویان جدیدالورود توزیع و از آنها پذیرایی شد .

IMG_5996
IMG_5996
IMG_6002
IMG_6002
IMG_6007
IMG_6007
IMG_6008
IMG_6008
IMG_6020
IMG_6020
IMG_6030
IMG_6030
IMG_6049
IMG_6049
photo_2018-10-23_14-42-57
photo_2018-10-23_14-42-57

نویسنده
SuperUser Account

Kasraco@Gmail.om
*******

SuperUser Account

  نظرات

نظری وجود ندارد.

جستجو